IekšdurvisAkustiskie paneļiSkandas
RAŽOTNERAŽOTNERAŽOTNERAŽOTNERAŽOTNEAkustiskie paneļiRAŽOTNEKONTAKTI LEJĀRAŽOTNERAŽOTNERAŽOTNEIekšdurvisRAŽOTNEAkustiskie paneļiRAŽOTNESkandasRAŽOTNEIekšdurvisRAŽOTNERAŽOTNEKONTAKTI LEJĀKONTAKTI LEJĀRAŽOTNERAŽOTNEAkustiskie paneļiIekšdurvisRAŽOTNERAŽOTNE

PAR MUMS

SIA "BRODOor" ir viens no lielākajiem durvju ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Modernajā ražošanas tehnoloģiju procesā tiek izmantoti pasaules slaveno firmu izgatavotie izejmateriāli, kuri nodrošina produkta augsto kvalitāti. Pārdomāta cenu politika un sasniegtais kvalitātes līmenis nodrošina "BRODOor" produkcijas popularitāti celtniecības uzņēmumu un privāto pasūtītāju vidū. Uzņēmums ir ieguvis Ražošanas procesa kontroles sertifikātu, kā arī ISO 9001-2008 kvalitātes pārvaldes sistēmas sertfikātu. Durvis ir testētas uz vairākkārtēju vēršanos, sitienu stiprību, virsmas sitienu stiprību.

Mūsu galvenais uzdevums ir apmierināt klientu patēriņa prasības un piedāvāt Latvijas tirgū un citās Eiropas valstīs, pēc pasaulē modernākās tehnoloģijas ražotas, lētas, kvalitatīvas un mūsdienu dizainam atbilstošas iekšdurvis, realizējot tās ar dīleru starpniecību vairumtirdzniecībā. Mēs tiecamies pēc peļņu nesošas darbības, ņemot vērā īpašnieku un citu pušu cerības un vēlmes. Mēs tiecamies pēc viena no Eiropas durvju ražošanas vadošā uzņēmuma titula.

 SIA "BRODOor" ir noslēdzis 27.12.2018 līgumu Nr. SKV-L-2018/214 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.